Re:Hanba pán starosta.

Ivan Gergič | 28.03.2017

Pred 4 rokmi som odporučil JEHO RYTIERSKEJ JASNOSTI, vraj "šéfovi šéfov", aby abdikoval na svoju funkciu, starostu obce. Pri tejto príležitosti mi JEHO RYTIERSKA JASNOSŤ odporučila, aby som sa odtiaľto odsťahoval tam, kde mi budú všetci rozumieť. Táto "direktívna" SMS je starostlivo odložená v archíve v mojom mobilnom telefóne.Škoda, že to nevykonal. Nebol by mal ten "trapas", za ktorý bol aj odsúdený trestným senátom Okr. súdu v Brezne. Táto obec žije v duchu. "táááá my len tak po nášom", alebo, "DEDIČSTVO OTCOV ZACHOVÁME". NOVÁTORSTVO NECHCEME!!!!
SOCIÁLNY TAXÍK UŽ TU MOHOL POMÁHAŤ A BYŤ NA OSOH, 5 rokov. Najväčšia prekážka a neprekonateľný múr, v tomto prípade, bola JEHO RYTIERSKA JASNOSŤ, "šéf šéfov", starosta obce UHRIN.
Prekvapuje ma, ako zareagoval promptne pán starosta z OSRBLIA,
kde som mu za pečiatku obce zabezpečil nákladné auto V3S pre potreby obce, z nadpočetného materiálu vojenských zásob skladu v Nemeckej, ako administratívny prevod, kde už je 5 rok.Toto isté, som mohol za pečiatku zabezpečiť aj pre potreby Obecného futbalového klubu, 17 miestny autobus. Nuž, škoda. Škoda plakať nad rozliatym mliekom.
Nikto by nikdy nebol spomenul v oboch prípadoch, moje meno. Ale s určitosťou meno starostu, za ktorého bolo toto pre obec získané a
dané do užívania.

Pridať nový príspevok