?

Peter | 18.12.2015

Ak som dobre videl a počul pán Magera v bode rôzne ako prvý zdvihol ruku za to, aby nesplnené uznesenia starostom obce boli podané na prešetrenie na okresnú prokuratúru. Ale toto sa tu už nenapíše, nakoľko autorka textu na tejto web stránke je očividne voči osobe pána Mageru pre niečo o čom viem iba ona zaujatá.
Mňa osobne nesklamalo, ako jeho voliča, ako hlasoval, ale skôr ma to prekvapilo. Na druhej strane ma potešilo, že on a ďalší 5 správni poslanci sa postavili na stranu občanov a nie na stranu podnikateľov čo sa týka výstavby zmrzliny, ale to sa tu tiež nenapíše.
Pán Magera je v mojich očiach správny chlap a drží svoje slovo. Chodí po obci a pýta sa ľudí čo ich trápi to hovorím z vlastnej skúsenosti. A v konečnom dôsledku o tom hovoria aj jeho poslanecké interpelácie.
Je to mladý, ambiciózny človek, ktorý to má v našej obci veľmi ťažké nakoľko nie je náš, teda mám na mysli, že nie je rodený Valašťan! Kto má svedomie, musí pri hlasovaní používať aj emócie.
Na záver chcem povedať, ak si toto bude pán Magera náhodou čítať, že mu aj naďalej držím palce a prajem mu nech sa nedá znechutiť – lebo závisť a ľudská hlúposť nemajú hraníc. Moju dôveru zatiaľ nesklamal.
Nepodpíšem sa priezviskom, aby to tu nebolo otočené, že chcem mať „protekciu“ u svojich detí. Všetci poslanci držte sa a prajem Vám, aby ste počúvali hlas nás občanov!
Peter

Pridať nový príspevok