?

Dominika | 06.11.2015

Dlhšie som rozmýšľala či sem niečo napísať, alebo je to úplne zbytočné. Pýtam sa: "V akom svete to žijeme?" Namiesto toho, aby sme vyzdvihovali, podporovali to, čo je dobré len kritizujeme a hľadáme veci, ktoré sú zlé. Týmto narážam na autorku tohto veľmi, skutočne veľmi trápneho, úbohého a až dych vyrážajúceho článku.

P. Petrasková, uvedomujete si názov a vôbec význam pojmu "ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA" ? Ak nie, na googli Vám to určite vyhľadá a tým nadväzujem na to, že tie deti, ale aj každý z tých ľudí, ktorý sa podieľal na tvorbe muzikálu nesedel doma, ale tvrdo makal a snažil sa zo seba vydať čo najviac. Určite to poznáte aj Vy, že sa Vám sem-tam a podľa Vašich "vysoko profesionálnych" článkov dosť často, niečo v živote nepodarilo. Týmto narážam na, podľa Vás, "zlé spevácke výkony" - v prvom rade sú to deti, v druhom rade sa to učia a v treťom rade boli aj tak úžasné. Sama ste matka,no Vaše deti sú asi chodiaca dokonalosť..

Samozrejme, pochopila som pointu tohto, ale aj iných článkov: Osobno-politické rozpory z minulosti, stále pretrvávajúce. K tomuto môžem napísať len toľko, že väčšie poníženie azda už ani neexistuje. Kompenzovať si vyššie spomínané veci, spojené s osobným nešťatím takouto formou je maximum ľudskej bezradnosti a hlúposti.

Je smutné, že rodičia detí, ktoré navštevujú ZUŠ musia čítať a vôbec, zapodievať sa niečím takýmto.. Nuž, každý sme iný.

Ešte by som sa chcela opýtať či si myslíte, že je v poriadku, že zverejnujete údaje, ktoré nemáte ničím podložené a navyše nie sú pravdivé. Myslím, že toto už bol ozaj veľký prešľap.

Každopádne, prajem Vám veľa šťastia.

Pridať nový príspevok