Trestné stíhanie starostu Valaskej a dohoda o vine a treste

Marek Poliak | 28.09.2014

Pozdravujem všetkých,
je super že sa začínate zapájať do diskusie , jednoducho je mi jasné že nie všetci sa tu dokážu podpísať a tak isto nebudú chváliť. Ja beriem každého názor a každý si má právo povedať svoj názor, Tak ako ja priamo hovorím svoj názor starostovi obce a celému poslaneckému zboru a priamo do oči 4 roky sa snažím aby dokázali urobiť nejakú zmenu a nápravu a aby sme nepokračovali v tlačení problémov pred sebou ale snažili sa ich riešiť. Takže všetci ktorým niečo vadí máte najbližšiu možnosť v utorok 30.09.2014 o 15 hod na verejné obecné zastupiteľstvo a prísť si povedať svoj názor a vysloviť akúkoľvek myšlienku čo Vás v obci trápi a vadí, Z môjho pohľadu sa udiali veľmi zvláštne udalosti o čom svedčí správa z NKU a vyšetrovanie a obvinenie starostu obce ktoré sa ťahá od roku 2012, ktoré bolo konečne tohto roku 26.05.2014 uzavreté na prokuratúre v Brezne uzavretím dohody o vine a treste. Takže kľudne ak niekomu niečo nie je jasné pýtajte sa či písomne, či osobne, či priamo na zastupiteľstve máte túto možnosť všetci obyvatelia obce vždy na každom zastupiteľstve len bohužiaľ tam nechodíte. Tak isto blížia sa voľby tak každý máte slobodné právo prísť a dať hlas tomu kto Vám vyhovuje aby Ste nemuseli potom nadávať. Naša obec je bohatá oproti iným obciam a je obrovská škoda že nevyužíva svoj potenciál.

Pridať nový príspevok